Biznes
1 dzień temu
5 Wyświetlenia

Wulkanizator – Holandia

Praca za granicą
Mechanika / Motoryzacja
Holandia
9 369 zł /miesiąc

Szczegóły ogłoszenia:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy: Dodatkowa / tymczasowa
Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 9 369 zł /miesiąc
Kraj: Holandia

Szczegóły oferty

Zapewnione zakwaterowanie

Tytuł stanowiska: Technik Oponiarski

 

Jako Technik Oponiarski będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i wydajności pojazdów naszych klientów poprzez fachowy montaż, wyważanie i naprawę opon. Idealny kandydat powinien mieć co najmniej roczne doświadczenie w montażu i konserwacji opon, posiadać ważne prawo jazdy i biegle posługiwać się językiem angielskim, aby skutecznie komunikować się ze współpracownikami i klientami.

 

Kluczowe obowiązki:

1. Montaż, wyważanie, obracanie i naprawa opon zgodnie ze specyfikacjami producenta.

2. Przeprowadzanie kontroli opon w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów, takich jak zużycie bieżnika, przebicia i problemy z ustawieniem zbieżności.

3. Bezpiecznie i wydajnie obsługiwać sprzęt do montażu i wyważania opon, przestrzegając wszystkich protokołów bezpieczeństwa.

4. Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia terminowej realizacji wizyt serwisowych i spełnienia oczekiwań klientów.

 

Kwalifikacje:

– Minimum rok doświadczenia jako technik oponiarski lub na podobnym stanowisku związanym z usługami motoryzacyjnymi.

– Ważne prawo jazdy z czystą historią jazdy. Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

– Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie, umożliwiająca skuteczną komunikację z członkami zespołu.

– Dbałość o szczegóły i zdolności mechaniczne.

– Umiejętność pracy w szybkim tempie i dostosowywania się do zmieniających się priorytetów.

 

Wynagrodzenie: 550-650 euro netto. Tygodniowo po odliczeniu wszystkich kosztów, takich jak zakwaterowanie, ubezpieczenie i podatki.

 

Podróż z kraju pochodzenia kandydata do Holandii odbywa się na jego koszt. Powodem, dla którego za to nie płacimy jest to, że mieliśmy zbyt wiele sytuacji, w których płaciliśmy za podróż, a kandydaci nigdy nie dotarli na miejsce lub nawet przyjęli inną ofertę pracy w drodze tutaj. Po przyjeździe do Holandii wszystko zostanie zorganizowane dla kandydata: zakwaterowanie (mały dom, pojedyncze pokoje), ubezpieczenie, transport do pracy (dojazd do pracy samodzielny lub za pomocą transportu zorganizowanego przez miejsce pracy; dojazd do pracy wynosi >30 minut) i pomoc w uzyskaniu BSN (holenderskiego numeru ubezpieczenia społecznego),jeśli jest to konieczne. Następnego dnia (lub w poniedziałek, jeśli kandydat przyjedzie w weekend) kandydat może rozpocząć pracę (czas pracy wynosi 8 godzin dziennie). Zakwaterowanie to prywatne pokoje lub studio.

 CV proszę wysyłać na etecollab@gmail.com

Ete Consulting Corp
Na Listi.pl od: 2 dni
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy