Biznes
1 tydzień temu
30 Wyświetlenia

Wróżby – Rytualistyka – Doradztwo – Muzykoterapia

Usługi
Pozostałe usługi
Wierzchowo 68, 78-411, Polska

Na prawdę wróżenie to Magia i wysyłanie energii, nie tylko posługując się Kartami Tarota, które mają naprawdę wielką moc w rękach kompetentnej osoby. Runy, szklana kula, wahadełko to również bardzo silne narzędzia magiczne. Energia tych przedmiotów magicznych jest naprawdę silna, dlatego odpowiednio ukierunkowana nie ma prawa wyrządzić nikomu krzywdy! Chyba, że posługuje się nią niekompetentna osoba, czyli pseudo-wróżka. Gdyż pytając o przyszłość, ta energia nie tylko kart Tarota musi popłynąć wraz z energią pytającej osoby w głąb osobowości danej osoby i wrócić z powrotem do świadomości osoby stawiającej karty, by ta prawidłowo zinterpretowała przesłanie kart.

Magia jest dla Ludzi Świadomych, które wiedzą co chcą osiągnąć Magią. Tak naprawdę to w Magii nie ma rzeczy niemożliwych, bo jeśli okazuje się, że czegoś nie można wykonać Magicznie w danej sytuacji to zawsze jest inna alternatywa, która jest do wykonania jakimiś Działaniami Magicznymi. Stąd najlepiej sprawdzić co można wykonać lub pomóc w danej sytuacji Magicznie za pomocą np. Kart Tarota.

Prowadzę legalną Działalność Ezoteryczną i jeśli jest taka potrzeba mogę wystawić Fakturę dla Firm i Osób Prywatnych.

Pomogę naprawić Związek, Relacje Partnerskie Itp. Oraz pomogę każdemu, kto takiej Magicznej pomocy potrzebuje, bo wszystko i wszyscy zawiedli, gdyż jest tak, że Ludzie w potrzebie zgłaszają sie do mnie po pomoc na samym końcu.

Gwarantuję Pełną Dyskrecję i Tajemnice Zawodową.

Więcej Informacji znajdziecie Państwo na mojej stronie Firmowej 

 

strzygaradzi
Na Listi.pl od: 3 tygodnie
Użytkownik jest offline
Wierzchowo 66
Zobacz wszystkie ogłoszenia
511 * * * * * * * * *
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy