Prywatne
2 tygodnie temu
5 Wyświetlenia

Waporyzator Mighty+ (plus) od Storz Bickel

Elektronika
Pozostała elektronika
Warszawa, Polska
1 650 zł

Szczegóły ogłoszenia:

Stan: Nowe

Dla kogo przeznaczony jest waporyzator Mighty+ (plus) od Storz & Bickel?

Mighty+ to zmodernizowany waporyzator przenośny, który zapewnia tę samą wysoką jakość pary co jego poprzednik, ale z ładowaniem USB-C, ceramiczną komorą i szybszym czasem nagrzewania. Jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada tylko trzy przyciski do sterowania ogrzewaniem. Doskonała opcja zarówno dla początkujących, którzy docenią jego prostotę, jak i dla doświadczonych użytkowników, którzy potrafią w pełni wykorzystać jego niesamowitą moc grzewczą i trwałość, prawdziwy niemiecki.

Rodzaj ogrzewania:

Hybrydowy. Opatentowana technologia grzania Mighty+ z ogrzewaniem przewodzącym i konwekcyjnym skutecznie i równomiernie podgrzewa zioła lub koncentraty bez konieczności mieszania.

Cechy:

  • Hybrydowy system ogrzewania
  • Szybkie ładowanie przez USB-C
  • Pojemność aparatu: 0,4 g
  • Zaktualizowany stylowy wygląd
  • Można ustawić pionowo
  • Wbudowane narzędzie wielofunkcyjne
  • Podwójna bateria
  • Ceramiczna komora grzewcza
  • Wyświetlacz
  • Inteligentne wrażenia dotykowe

 

Co można odparować?

Suche zioła. Koncentraty.

Certyfikowana jakość:

Mighty+ to pierwszy na świecie waporyzator do suchych ziół z certyfikatem UL. Śpij spokojnie, wiedząc, że renomowana firma posiadająca certyfikat bezpieczeństwa przetestowała wszystkie swoje systemy elektryczne, akumulatorowe i grzewcze!

Gwarancja:

Wszystkie waporyzatory sprzedawane przez GoodMood Vaporizers są oryginalne i objęte roczną gwarancją na urządzenie oraz 6-miesięczną gwarancją na baterię. GoodMood Vaporizers to ukraiński sprzedawca premium waporyzatorów przenośnych, waporyzatorów domowych i materiałów eksploatacyjnych do waporyzatorów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty najlepszych marek, takich jak storz & bickel, pax, airistech, davinci, xmax, flowermate i inne. Stale testujemy nowe modele, aby zapewnić Ci to, co najlepsze na świecie waporyzatorów.

Co jest w pudełku?

Waporyzator Mighty+ (Plus) Kabel USB-C Regularne oczka (małe) (3) Gumki (małe) (3) O-ringi (3) Kapsułka z dozownikiem Szczoteczka do czyszczenia Instrukcja obsługi

vaporajzer
Na Listi.pl od: 2 tygodnie
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
637 * * * * * * * * *
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy