Prywatne
2 tygodnie temu
12 Wyświetlenia

Syndyk sprzeda należności

Usługi
Usługi finansowe
Inne
Poznań, Polska

Zaproszenie do podjęcia negocjacji

Należności, Udziały

Syndyk masy upadłości „GÓRNY PRODUKCJA” Sp. z o.o. z siedzibą w Broniewicach KRS 0000356543 [„Upadły”] w ramach postępowania upadłościowego sygn. akt: XV GUp 599/20 zaprasza do podjęcia negocjacji dotyczących sprzedaży przez Syndyka z wolnej ręki:

1.      Należności [„Należności”]przysługujących Upadłemu od spółki Górny HOLDING Sp. z o.o. [KRS  0000341948] z siedzibą w Czempiniu [dalej jako „Dłużnik”] z tytułu umowy dzierżawy. Wartość nominalna należności to 360 000 zł netto.

2.      Udziałów [„Udziały”] przysługujących Upadłemu w innej spółce z o.o. o wartości nominalnej
1 000 zł.

Nabywca zobowiązany jest się do pokrycia kosztów związanych z zawarciem umowy sprzedaży, a cena sprzedaży powinna zostać uiszczona w całości na rachunek masy upadłości przed zawarciem umowy sprzedaży.

W toku negocjacji mających na celu wypracowanie szczegółowych warunków nabycia Należności lub Udziałów, Syndyk zastrzega prawo do zawarcia stosownego porozumienia lub żądania wadium celem zapewnienia sprawnego ich przebiegu.

Podmioty zainteresowane powinny w terminie do dnia 28 maja 2024 r. do godziny 15:00 złożyć Syndykowi na adres: Pretium Sp. z o.o., ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań, oświadczenie o zainteresowaniu nabyciem Należności lub Udziałów wraz z podaniem proponowanej ceny nabycia.

Wszelkich szczegółowych informacji udziela przedstawiciel Syndyka, Kontakt do Syndyka tel. 504299900, mail: pretium.kontakt@gmail.com

 

W imieniu Syndyka masy upadłości

„GÓRNY PRODUKCJA” Sp. z o.o.

Prezes Zarządu

 

Kacper Kostrzewa

Doradca Restrukturyzacyjny

nr licencji 1013

 

 

Netinterpress
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy