Biznes
1 tydzień temu
23 Wyświetlenia

Rytuał z Intencją – Związek, Partnerstwo, Firma, Finanse

Społeczności
Ezoteryka, wróżki
Łagiewnicka 33, 41-902 Bytom, Polska

Rytuał z Intencją – Rytuał na Zlecenie, czyli jakie efekty Magiczne mają spowodować, by spełniło się nasze „marzenie”?

Można taki rytuał wykonać bez sprawdzania (Analiza), czy dany rytuał jest do wykonania ale na pełną odpowiedzialność klienta, lub z dodatkową opłatą na sprawdzenie skuteczności danego rytuału, czy można w ogóle wykonać taki rytuał (jeśli nie ma możliwości Pracownia Druida zwraca zaliczkę) czy są jakieś przeszkody, by wykonać dany rytuał? Jeśli pojawią się przeszkody należy wtedy wykonać dodatkowy rytuał na dany problem (dodatkowa opłata).

Zaleca się przed zleceniem wykonania danego Rytuału na Zlecenie aby zamówić Analizę – sytuacji lub sesję z kartami tarota, by sprawdzić wszystkie aspekty dotyczące danego problemu, by znaleźć najlepsze rozwiązanie na dany problem wraz z kryteriami do wykonania odpowiedniego Rytuału z Intencją. Pomoże to na zbudowanie odpowiednich kryteriów do danego problemu i wygenerowanie odpowiedniej Intencji do Rytuału z Intencją.

Należy pamiętać, że efektywność takiego Rytuału na Zlecenie zależy w dużej mierze od przestrzegania przez zleceniodawcę ZASAD RYTUALNYCH.

Czas wykonywania rytuału zależny jest od kryteriów, które wyłaniane są albo w Analizie – sytuacji albo podczas sesji z Kartami tarota. Czas, kiedy pojawią się pierwsze symptomy działania efektów przede wszystkim zależny jest od Intencji, kogo dotyczy Rytuał, czego dotyczy Rytuał i czy zlecająca osoba będzie stosować się do Zasad Rytualnych.

Poza serwisem ŚWIAT MAGII jest możliwość uiszczania wpłat za Rytuał na Raty.

Proszę skontaktować się z Pracownia Druida telefonicznie +48 694 106 606 lub na WhatsApp – 694 106 606 albo na Messenger – Pracownia Druida 

Można też skontaktować się za pośrednictwem strony Firmowej ŚWIAT MAGII.

pracowniadruida
Na Listi.pl od: 3 tygodnie
Użytkownik jest offline
Łagiewnicka 33/3, 41-902 Bytom
Zobacz wszystkie ogłoszenia
694 * * * * * * * * *
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy