Prywatne
3 tygodnie temu
28 Wyświetlenia

Przygotowywanie sałatek i pudełek z owocami w Heemskerk | BEZ j.ang‼️

Praca za granicą
Praca fizyczna
Rijnsburg, Holandia

Szczegóły ogłoszenia:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę tymczasową
Wymiar pracy: Pełny etat
Pracownik fizyczny
Tryb pracy: Praca stacjonarna
Kraj: Holandia

Szczegóły oferty

Bez doświadczenia
Bez znajomości języka obcego
Praca dla par
Zapewnione zakwaterowanie

Lokalizacja: Rijnsburg, Holandia

Lubisz zdrowo się odżywiać? Pracuj przy produkcji pakowanej żywności, która zostanie dostarczona do międzynarodowych supermarketów i sieciówek.

Twój zakres obowiązków:

W tej rodzinnej firmie, świeże surowce są codziennie przerabiane na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jako Pracownik Produkcji będziesz najpierw kroił, mył oraz sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek i dokładnie sprawdzisz, czy gotowy produkt utrzymuje wysoki poziom jakości. Po skompletowaniu wszystkiego przygotujesz zamówienia do wysyłki. Takie różnorodne zadania to pewność, że czas pracy „szybko zleci” i na pewno nie będzie nudno!

Nie masz doświadczenia w pracy z żywnością? Nie martw się – zaczniesz od szkolenia wewnętrznego, podczas którego poznasz wszystkie procesy!

Praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (05:45/07:00 do 15:30 oraz od 15:40 do końca produkcji, dzięki czemu zyskasz elastyczność). Zarobisz dodatkowo za wieczory, noce, weekendy i nadgodziny, a po przepracowaniu 6 tygodni dostaniesz możliwość uzyskania stałego grafiku.

Pracodawca oferuje:

• Atrakcyjną stawkę godzinową: od 13,27 EUR +8.33% dodatek wakacyjny = 14.38 EUR brutto

Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)

• Możliwość zakupu pudełek z żywnością produkowanych przez Heemskerk za €1!

• Onsite – polskojęzyczni koordynatorzy dostępni w miejscu pracy, chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą Ci rozwiązać wszystkie ewentualne problemy np. zmiana grafiku

• Prawdziwie przyjazną atmosferę, Manager i pracownicy znają się po imieniu 😉

LOGISTYKA

Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, OSC – telefoniczny helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!

Wymagania pracodawcy:

Dostępność na dłuższy okres

• Chęć pracy w systemie zmianowym

• Zdolność do pracy w chłodnym środowisku – ok. 8°C

Interesujące? Aplikuj i dołącz do tego zespołu!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

 

 

 

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o.
Na Listi.pl od: 3 miesiące
Użytkownik jest offline
applications@ottoworkforce.eu
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy