Biznes
6 dni temu
10 Wyświetlenia

PRACOWNICY PRODUKCYJNI DO PRACY PRZY PAKOWANIU MIĘSA/ SINGLI ORAZ PARY

Praca za granicą
Branża mięsna
Best, Holandia
13,27 zł /miesiąc

Szczegóły ogłoszenia:

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 13,27 zł /miesiąc
Tryb pracy: Praca stacjonarna
Kraj: Holandia

Szczegóły oferty

Bez doświadczenia
Bez znajomości języka obcego
Praca dla par
Zapewnione zakwaterowanie
Zapewniony transport

POSZUKIWANI PRACOWNICY PRODUKCYJNI DO PRACY PRZY PAKOWANIU MIĘSA/ KOBIETY, MĘŻCZYZNI ORAZ PARY BEZ ZNAJOMOŚCI J.ANGIELSKIEGO

Praca również dla osób przybywających już w Holandii lub Niemczech

Miejsce pracy:

Miejscowość BEST

Opis stanowiska:

– Praca w sektorze mięsnym, polegająca na produkcji różnorodnych produktów mięsnych.

– Środowisko pracy utrzymywane w temperaturze od +3 do +8 stopni Celsjusza.

– Zadania obejmuję pakowanie różnych produktów mięsnych.

Wymagania:

– Chęć do pracy i zaangażowanie.

– Gotowość do pracy w chłodnym środowisku z produktami mięsnymi.

– Doświadczenie w branży mięsnej lub logistyce będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

– Dyspozycyjność oraz motywacja do pracy.

– Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym oraz możliwości pracy w nadgodzinach.

Oferta:

– Początkowe wynagrodzenie w wysokości 13.27/h + dodatki za zmiany:

– Od 06:00 do 19:00: 100% stawki podstawowej.

– Od 20:00 do 22:00: 130% stawki podstawowej.

– Od 22:00 do 06:00: 150% stawki podstawowej.

– Dodatkowe premie za pracę w soboty, niedziele oraz nadgodziny.

– Możliwość pracy od 32 do 40 godzin tygodniowo, z opcją nadgodzin (w tym w soboty i niedziele).

– Zapewnione holenderskie ubezpieczenie zdrowotne (koszt 37,46 EUR tygodniowo).

– Bezpłatny transport do miejsca pracy.

– Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych, pokoje jedno- lub dwuosobowe.

– Co 3 miesiące, zwrot 400,- od rządu „Zorgtoeslag”

– wypłaty TYGODNIOWE

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prześlij swoje CV na adres e-mail

urban.humanbe@gmail.com

Mariana HumanBe
Na Listi.pl od: 1 miesiąc
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania