Biznes
3 tygodnie temu
11 Wyświetlenia

Praca przy sadzonkach/ Świetne warunki mieszkalne

Praca za granicą
Kwiaty / Ogrodnictwo
Lottum, Holandia
7 000 zł /miesiąc

Szczegóły ogłoszenia:

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: Pełny etat
Pracownik fizyczny
Wynagrodzenie: 7 000 zł /miesiąc
Tryb pracy: Praca stacjonarna
Kraj: Holandia

Szczegóły oferty

Bez doświadczenia
Bez znajomości języka obcego
Zapewnione zakwaterowanie
Zapewniony transport

Praca dla Kobiet w Lottum – Bez Wymogów Językowych i Prawa Jazdy!

Szukasz pracy za granicą, która zapewni Ci stabilne zarobki i komfortowe warunki zakwaterowania? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Lokalizacja: Lottum

Stawka:13.27 euro brutto/godz.

Ubezpieczenie: 154 euro/miesiąc

Zakwaterowanie:125 euro/tydzień

Co oferujemy?

– Atrakcyjne wynagrodzenie – 13.27 euro brutto za godzinę pracy.

– Komfortowe zakwaterowanie– jedynie 300 metrów od miejsca pracy, w pokojach jednoosobowych.

– Polska TV i darmowe Wi-Fi – czuj się jak w domu, mając dostęp do polskich kanałów telewizyjnych i bezpłatnego internetu.

– Blisko do sklepu– tylko 1 km do najbliższego sklepu.

– Ubezpieczenie zdrowotne – tylko 154 euro miesięcznie, abyś mogła pracować bez stresu.

Twoje zadania:

– Sadzenie i cięcie młodych sadzonek.

– Przesadzanie roślin.

– Odchwaszczanie.

Dlaczego warto

– Prosta rekrutacja– nie wymagamy znajomości języka ani prawa jazdy!

– Bliskość prac* – tylko 300 m od zakwaterowania.

– Przyjazna atmosfera – praca w zgranym zespole, z dala od zgiełku miasta.

Informacje dodatkowe:

– Przyjazd: 01.06 lub 07.06

– Oferta skierowana wyłącznie do osób z Polski

Nie przegap tej okazji!Dołącz do nas i zacznij zarabiać już teraz w komfortowych warunkach. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zainteresowana?Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

☎️+48602460130

?Rekrutacja@humanbe.pl

Mariana HumanBe
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania