Prywatne
1 miesiąc temu
32 Wyświetlenia

Polski producent środków czystości

Różne
Pozostałe
Witaszyce, Polska

Polski producent środków czystości

Jesteśmy polskim producentem profesjonalnych środków czystości, które powstają na bazie wysoko alkalicznej jonizowanej wody o podwyższonym PH. Dzięki opatentowanej formule uzyskaliśmy potężną moc wody, którą wykorzystujemy w produkcji środków czystości. Dlatego nazwa naszych produktów to  Q-WATER   X-POWER.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom stworzyliśmy ekologiczne środki czystości, by dbać o bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają oraz o wspólne dobro naszej planety. Środki czystości, które produkujemy, możemy podzielić na 3 główne kategorie. Są to środki czyszczące dla domu, środki czyszczące do samochodu oraz specjalistyczne środki czyszczące do utrzymania właściwej pracy zaawansowanych urządzeń.
Nasze produkty są dokładnie przetestowane oraz przebadane przez niezależne laboratoria. Posiadają certyfikat PZH. Jako producent środków czystości jesteśmy dumni z naszej pracy i cały czas rozwijamy gamę naszych produktów, które w najbliższym czasie trafią do naszego sklepu internetowego.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia zakładki produkty, gdzie znajdą Państwo nasze wszystkie środki czystości, od płynów do mycia podłóg po specjalistyczne płyny do autodetailingu, inne specjalistyczne środki czyszczące i wiele innych.

Strona Główna

 

 

KAMSOK
Na Listi.pl od: 1 miesiąc
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy