Prywatne
1 miesiąc temu
41 Wyświetlenia

Ploter tnący Silhoutte do naklejek, etykiet A4, A3

Elektronika
Pozostała elektronika
Warszawa, Polska
1 500 zł

Szczegóły ogłoszenia:

Stan: Nowe

Małoformatowy ploter tnący z automatycznym podajnikiem arkuszowych firmy Silhouette America, Inc.

Ploter tnący z automatycznym podajnikiem firmy Silhouette America, Inc. jest to połączenie ekonomicznego plotera tnącego z serii Silhouette ze specjalnym, dedykowanym automatycznym podajnikiem arkuszowym – Silhouette Sheet Feeder.

Zestaw tnący Silhouette stanowi idealne rozwiązaniem dla tych Użytkowników, którzy poszukują taniego rozwiązania, umożliwiającego automatyzację procesu cięcia z wykorzystaniem folii, papierów arkuszowych.

Ploter oferowany jest w sprzedaży w 2 formatach:
– w formacie A4
– w formacie A3.

Ploter z automatycznym podajnikiem świetnie sprawdzi się do cięcia takich materiałów w arkuszach, jak np.: folie samoprzylepne, papiery samoprzylepne, papiery termotransferowe (naprasowanki), papier, cienki karton, brystol itd.

Wbudowany funkcja wycinania po obrysie* pozwala na precyzyjne wycinanie grafiki wydrukowanej przy wykorzystaniu dowolnego rodzaju drukarki (wydruki cyfrowe, laserowe, tonerowe, atramentowe).

Maksymalna ilość arkuszy, jaką można jednorazowo załadować do podajnika to 20 ark. (do sumarycznej grubości: 4,4 mm).

Kompatybilna grubość mediów: 0,18 – 0,26 mm.

Zestaw tnący Silhouette oferuje aż 2 metody cięcia:
 – nacinanie (cięcie) do grubości podkładu fabrycznego ( media wyposażone w fabryczny podkład, takie jak np.: samoprzylepne folie, samoprzylepne papiery itd.)
– mostkowe (przerywane) cięcie na wylot (media niewyposażone w fabryczny podkład, takie jak np.: cienkie kartony, brystole, papiery fotograficzne).

Przy wykorzystaniu plotera tnącego wyposażonego w automatyczny podajnik można wycinać: naklejki, etykiety, naprasowanki, szablony, toppery,  elementy dekoracyjne itd.

To jednak nie wszystko!
po odłączeniu automatycznego podajnika istnieje możliwość wykorzystania do pracy nie tylko mediów arkuszowych, ale również folii w rolce oraz materiałów o niestandardowych wymiarach.

Możliwość pracy na ponad 100 różnych materiałach ploterowych sprawia, że ploter Silhouette jest bezkonkurencyjny w swojej klasie!

*(nazywany inaczej potocznie, w zależności od producenta: systemem wycinania po konturze, markerami, paserami, opos, systemem odczytu znaczników itd.).

Więcej informacji: https://allegro.pl/oferta/ploter-tnacy-z-automatycznym-podajnikiem-naklejek-12861631473

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami.
Z chęcią̨ udzielimy info., doradzimy 🙂

Ogłoszenie ma charakter  info., nie stanowi oferty handlowej w myśl k.c.

ploterytnace
Na Listi.pl od: 1 miesiąc
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy