Prywatne
2 miesiące temu
25 Wyświetlenia

Ploter tnący Portrait 3 mały, tani ploter A4

Elektronika
Pozostała elektronika
Warszawa, Polska
1 000 zł

Szczegóły ogłoszenia:

Stan: Nowe

Ploter tnący Silhouette Portrait 3 amerykańskiej firmy Silhouette America, Inc. to najmniejszy craftowy, domowy ploter tnący aktualnie oferowany w sprzedaży na polskim rynku.

Maksymalne wymiary robocze:
•    format A4 – dla materiałów niewyposażonych w fabryczny nośnik (przykładem materiału niewyposażonego w fabryczny nośnik jest np.: papier, brystol, pianka kreatywna Eva itd.)
•    20,3 x 300 cm – dla materiałów wyposażonych w fabryczny nośnik (przykładem materiału wyposażonego w fabryczny nośnik jest np.: folia samoprzylepna dekoracyjna, folia flex, flock itd.).
Dołączona w zestawie z ploterem specjalna mata podkładowa pozwala na wykorzystanie do pracy, nawet małych skrawków materiału.

Bardzo łatwy, intuicyjny w obsłudze, nawet dla początkujących Użytkowników.

Ploter tnący Silhouette Portrait 3, świetnie sprawdzi się do niskonakładowego wykonywania naklejek, etykiet, grafiki naściennej, szablonów ochronnych, szablonów do malowania, naprasowanek do wykonywania nadruków na odzież i gadżety, prac hobbystycznych, dekoracji, do scrapbooking, zaproszeń, winietek, topperów, explodingboxów, naklejek epoksydowych, naklejek na balony itd.

Przy wykorzystaniu plotera tnącego Silhouette Portrait 3 można wycinać z ponad 100 różnych materiałów ploterowych, takich jak na przykład:
samoprzylepne folie dekoracyjne PCV (PVC); winylowe, poliestrowe; monomeryczne; okleinowe; termoplastyczne; karbonowe; fotoluminescencyjne; odblaskowe; pryzmatyczne; holograficzne; lustrzane; brokatowe; welurowe; okienne typu np. mrożone; neonowe; fluorescencyjne; folie szablonowe; folie do piaskowania na szkle; folie flex; folie flock, papier termotransferowy (papier naprasowanka), papier sublimacyjny; pianki dekoracyjne typu EVA; foamiran; papier magnetyczny; miękkie folie silikonowe; papier, miękki karton, brystol, blok techniczny, papier fotograficzny; tkaniny; filc artystyczny; folie hydrożelowe; papier samoprzylepny; papier do kalkomanii; papier welinowy; papier welurowy; papier do scrapbooking; papier do tatuaży itd.

Wbudowany system wycinania po obrysie (nazywany potocznie w zależności od producenta: opos, system odczytu znaczników, paserów, markerów, system wycinania po konturze), umożliwia cięcie grafiki wydrukowanej na dowolnego rodzaju drukarce.

Seria ploterów tnących marki Silhouette pozwala na najbardziej ekonomiczne wykorzystanie zadrukowanego materiału. Jest to szczególnie ważne przy wycinaniu nadruków z materiałów arkuszowych o małych formatach.

Ploter tnący Silhouette Portrait 3 oferuje aż 3 metody cięcia:
– cięcie (nacinanie) do grubości podkładu fabrycznego materiału
– pełne cięcie na wylot (przy wykorzystaniu specjalnej maty podkładowej)
– mostkowe (perforacyjne) cięcie na wylot bez potrzeby stosowania specjalnej maty (Pop Out Cut).
Opcjonalnie, istnieje możliwość rozbudowania plotera o funkcje:
•    kreślenia z wykorzystaniem powszechnie dostępnych w sprzedaży artykułów kreślarskich, rysowniczych i piśmienniczych, jak np.: długopisy żelowe, flamastry, cienkopisy, foliopisy, cienkie markery, rapidografy, ołówki, kredki itd.
•    złocenia na zimno
•    płytkiego, mechanicznego grawerowania (etchingu).

Bezpłatna aplikacja Silhouette Go pozwala na sterowanie ploterem z poziomu smartfonu oraz tabletu.

Dwie metody komunikacji z oprogramowaniem:
•    przy wykorzystaniu dołączonego w zestawie z ploterem kabla USB
•    bezprzewodowo poprzez Bluetooth.

Możliwość załadowania miękkiego materiału do grubości aż 2 mm (np. pianka kreatywna, filc dekoracyjny).

W zestawie z ploterem łatwe, intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Silhouette Studio w języku polskim, oferujące m.in. na: możliwość projektowania własnej grafiki, import grafiki zapisanej w formacie jpg., giff, tiff, png, bmp, gsd, dxf (opcjonalnie: pdf, svg, cdr, ai oraz formaty plików programów hafciarskich), szeroki wybór czcionek tekstowych, sterowanie parametrami pracy plotera.

Dla Użytkowników wykorzystujących do pracy program wektorowych CorelDraw Graphics Suit i Adobe Illustrator, oferowany jest w sprzedaży specjalny plug-in (wtyczka), pozwalający na cięcie projektów bezpośrednio z Corela i Illustratora.

Dla poszukujących gotowych rozwiązań oraz początkujących, szeroki asortyment różnotematycznych, gotowych projektów, wzorów, czcionek, w niezwykle przystępnych cenach. Do wyboru jest aż ponad 170 tysięcy projektów.

Ploter Silhouette Portrait 3 wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalistów.

Idealne narzędzie dla szkół, przedszkoli, hobbystów, pracowni dekoratorskich, agencji reklamowych, punktów usługowych oraz studentów. Doskonale sprawdzi się również na imprezach plenerowych i eventach.

Więcej informacji: https://sklep.api.pl

Potrzebujesz pomocy w wyborze plotera?
Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego plotera tnącego, daj nam znać.
Z przyjemność pomożemy, doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

 

*ogłoszenie ma jedynie charakter info., nie stanowi oferty handlowej w myśl k.c.

ploterytnace
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy