Biznes
2 miesiące temu
21 Wyświetlenia

Oferujemy usługi wykonywania studni głębinowych. Poszukiwania wody.

Usługi
Budowa i remont
Prace zewnętrzne
Poznań, Polska

Zapewniamy profesjonalne wiercenie studni głębinowych o maksymalnej głębokości do 60 metrów, dostarczając darmową wodę do celów spożywczych, gospodarczych i do podlewania.

Nasze usługi wiercenia są wykonywane precyzyjnie, bez konieczności kopania dołu do płuczki oraz minimalizujące zabrudzenia i niszczenie terenu.

Budujemy studnie głębinowe na różnych rodzajach działek, w tym przydomowych, rekreacyjnych ROD, na terenach rolniczych i sadowniczych. Korzystamy wyłącznie z materiałów atestowanych, w tym specjalistycznych rur i filtrów studziennych o średnicy 125 mm, co zapewnia maksymalną trwałość i wydajność.

Dzięki naszemu sprzętowi wiertniczemu, jesteśmy w stanie zbudować studnię całoroczną zasilającą budynek mieszkalny lub sezonową do podlewania w zaledwie jeden dzień. Nasza wiertnica spalinowa jest kompaktowa i może wjechać prawie wszędzie, wymagając jedynie wjazdu o szerokości 125 cm.

tel. 790 760 003

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://studnie.poznan.pl/

Wykonujemy usługi w zakresie wiercenia studni głębinowych w miejscowościach takich jak Poznań, Gostyń, Śrem, Dolsk, Luboń, Stęszew, Kościan, Śmigiel, Leszno, Mosina, Rogalin, Puszczykowo, Dopiewo, Buk, Opalenica, Kórnik, Środa Wlkp, Swarzędz, Kostrzyn, Września, Pobiedziska, Gniezno, Murowana Goślina, Oborniki, Szamotuły, Kaźmierz, Duszniki, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wlkp, Wolsztyn.

 

Studniarz
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Poznań
Zobacz wszystkie ogłoszenia
790 * * * * * * * * *
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy