Biznes
1 miesiąc temu
15 Wyświetlenia

Ocieplanie Pianą – Poddaszy, fundamentów, Hal, chlewni

Usługi
Budowa i remont
Budowa domu
843M+96 Dzietrzychowo, Polska

Ocieplenie pianą PUR to inwestycja na długie lata, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej która jest najlepszym i najtrwalszym materiałem do ocieplania na rynku, możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu i klimatyzacji naprawdę spore sumy. Pianka idealnie dopasowuje się do podłoża i dostaje się w każdą nawet najmniejszą szczelinę dzięki czemu unikamy jakichkolwiek nieszczelności, a co za tym idzie uzyskujemy szczelną izolacje, dzięki czemu nasze rachunki za ogrzewanie czy klimatyzacje znacznie zmaleją.

Piana PUR w przeciwieństwie do wełny nie starzeje się i nie kurczy, również nie sprzyja tworzeniu się pleśni i grzybów, a co najważniejsze stosując piane PUR pozbywamy się problemu ze wszystkiego rodzaju gryzoniami które chciałyby uwić gniazdko pod naszym dachem.

Jesteś zainteresowany skutecznym zabezpieczeniem swojego dachu przed zimnem w zimie i przed gorącem w lato zadzwoń podjedziemy wycenimy m znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Czas realizacji uzależniony od wielkości dachu ale 1-2 dni . Gwarancja 25 lat 

Zapraszam do kontaktu Karol 796 651 122

 

Karol Wasilewski
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy