Prywatne
2 miesiące temu
25 Wyświetlenia

Noclegi w Dolinie Pisy, Kozioł 10 A. Tanie kwatery Kolno i okolice.

Noclegi
Kwatery pracownicze
Kozioł, Polska
70 zł

Szczegóły ogłoszenia:

Ilość sypialni: 9
Ilość łazienek: 9
Powierzchnia: 190 m²
Hotel
Parking
Przyjazny dzieciom

Proponujemy Państwu pokoje z telewizorem, łazienkami, jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe. Dostępne są 4 aneksy kuchenne wyposażona w kuchenkę, mikrofalę i lodówkę oraz naczynia, garnki, sztućce, czyli wszystko co potrzeba, oraz przestrzeń wspólna integracyjna.

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej okolicy, w Dolinie Pisy, idealne miejsce na wypoczynek, jako baza wypadowa na grzyby, wędkowanie lub noclegi dla pracowników ceniących spokój i komfort wypoczynku.

Noclegi Kolno, kwatery pracownicze Kolno, Pokoje do wynajęcia Kolno, tanie noclegi, okolice Kolna.

 Za zakwaterowanie wystawiamy faktury VAT.

Kontakt tel.: 509 569 670,  502 038 840,  86 278 22 28,

        Ziemia kolneńska ma swój niepowtarzalny czar, burzliwą historię, spuściznę kulturową pełną refleksji i zadumy. Urzekająco piękne krajobrazy i nieskażoną przyrodę. Tak też jest w Koźle „Krainie niezwykłej” położonej w dolinie Pisy, otoczonej pięknymi lasami i łąkami. Niegdyś nazywana była „Kozioł-Zdrój”. Od wieków przybywali tu ludzie żeby wypoczywać i nabierać sił do pracy.

      Mieszkańcy pamiętają chaty pokryte słomianą strzechą, granicę polsko—pruską przebiegającą skrajem Puszczy Piskiej i sowiecko–niemiecką na rzece Pisie z 1939 r. Kamienny kościół budowany na wzgórzu rękoma parafian, niczym twierdzę na chwałę Bogu, zburzony podczas drugiej wojny światowej przez Rosjan. Odbudowany w latach 1978-1986. Budowane przez Niemców umocnienia wzdłuż granicy, kopane przez jeńców wojennych okopy, rów przeciwczołgowy i betonowe bunkry. Kapliczki i krzyże przydrożne zbudowane przez naszych przodków na rozstajach dróg, przypominają też o Powstaniu Styczniowym i są milczącymi świadkami burzliwej przeszłości.

        Przez Kozioł wiedzie jeden z atrakcyjniejszych szlaków kajakowych z Pisza do Nowogrodu, bardziej wytrwali mogą popłynąć rzeką Narew jeszcze dalej. W tym miejscu warto się zatrzymać i skorzystać z bazy noclegowej „Noclegi w Dolinie Pisy”, gdzie czekają na Państwa pokoje z łazienkami i dostępem do aneksów kuchennych w pełni wyposażonych w niezbędne akcesoria.     

Sylwester Nicewicz

Foto Nicewicz
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy