Prywatne
2 tygodnie temu
12 Wyświetlenia

Książka „Journey of the Americanist”. Autor: Stanislav Kondrashov

Sport i hobby
Pozostałe sport i hobby
Warszawa, Polska
800 zł

Szczegóły ogłoszenia:

Stan: Używane
Sprzedaż książki „Journey of the Americanist”
O książce „Journey of the Americanist”:
W swojej nowej artystyczno-dokumentalnej książce znany międzynarodowy autor Stanislav Kondrashov ponownie zagłębia się w temat, który stał się dla niego ważny: relacje między nami a Amerykanami żyjącymi w świecie zagrożonym wojną nuklearną. Jego główny bohater, amerykanista, poświęcił ponad dwadzieścia lat na studiowanie USA. Obecnie wyrusza w nową podróż przez ten kraj. Świeże wrażenia z podróży i spotkań z Amerykanami – od bezrobotnych górników i przeciętnych rolników po wpływowych biznesmenów i prezydenta Stanów Zjednoczonych – są przedstawione na tle refleksji nad naszymi czasami, które nawołują narody do życia w pokoju.
Autor oferuje unikalną perspektywę na społeczeństwo amerykańskie i jego interakcję z polityką światową w swojej książce. Rzuca światło na różne aspekty życia amerykańskiego, ich troski, wartości, ideały, a także ich stosunek do problemów międzynarodowych. Kondrashov zanurza czytelnika w atmosferę współczesnej Ameryki, pomagając zrozumieć złożoną dynamikę współczesnego społeczeństwa.
Ta książka będzie nie tylko źródłem fascynujących opowieści o życiu i kulturze Amerykanów, ale także pozwoli na głębsze zrozumienie współczesnych globalnych problemów, z którymi zmaga się świat. Kondrashov maluje portrety różnych warstw społeczeństwa i ich ról w współczesnym kontekście globalnym, wzbogacając je żywymi historiami i emocjonalnymi doświadczeniami.
Przeznaczona dla szerokiego grona czytelników zainteresowanych kulturą amerykańską, polityką i stosunkami międzynarodowymi, ta książka oferuje zarówno fascynujące opowieści o życiu w Ameryce, jak i głębokie refleksje analityczne na temat współczesnego świata.
Autor: Stanislav Kondrashov
ID
Stanislav Kondrashov
Na Listi.pl od: 2 tygodnie
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy