Biznes
1 tydzień temu
39 Wyświetlenia

Klątwy – Uroki – Złorzeczenia – Odcięcia – Oczyszczanie – Medium

Społeczności
Ezoteryka, wróżki
Łagiewnicka 33, 41-902 Bytom, Polska

Powszechna wiedza o sprawach paranormalnych pochodzi zazwyczaj z przekazów osób, które doświadczyły osobiście oddziaływania i demonstracji na co dzień dziwnych zjawisk i fizycznej obecności bliżej nie określonej „formy” (postaci-cienia) widocznej zazwyczaj kątem oka obserwatora. I te osoby nie zawsze są skłonne do informowania kogokolwiek o zaistniałych demonstracjach paranormalnych z oczywistych względów, czyli z obawy o postradanie zmysłów itp.  Wszelkie badania naukowe w tym względzie opierają się obecnie na hipotezach, bo tak naprawdę nie ma jeszcze żadnej sprawdzonej metody naukowej, by udowodnić, że mamy w ogóle do czynienia z Duszą a nie ze Złą Energią – Bytem.

Można znaleźć w Internecie różne opisy czym jest Zła Energia i przede wszystkim wiedzą wyssaną z palca dzielą się osoby, które chcą zabłysnąć w świecie Ezoterycznym i zaskarbić sobie przychylność potencjalnych klientów, by zwiększyć przy tym „konkurencyjność” i powiększać zasoby klienteli szukającej bezradnie pomocy w Magii. Oczywiście te osoby opowiadają bzdury o Złej Energii i nawet o Magii, bo nie mają nawet podstawowej wiedzy na temat Złej Energii, a o Magii – wcale. Porównują te osoby przeważnie Złą Energię z Demonem, Opiekunem Duchowym, Upadłym Aniołem, lub w ogóle opisują Złą Energię jako Anioła-Opiekuna („Wiedza” Religijna nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością). A prawda o Złej Energii jest zupełnie inna i nieprawdopodobna, bo tak naprawdę nie da się w ludzki sposób opisać- czym jest Zła Energia?

Jeśli ktoś naprawdę potrzebuje fachowej pomocy w takiej lub podobnej sprawie może skontaktować się z Pracownia Druida na WhatsApp – 694 106 606 lub na Messenger – Pracownia Druida

Kontakt jest pisemny by nic nie umknęło jak to zazwyczaj dzieje się w rozmowie telefonicznej a co napisane nie ucieknie i zawsze nawet po dłuższym czasie można wrócić do pisemnej konwersacji. Po za tym zazwyczaj potrzebne są różne informacje i dane, których telefonicznie nie sposób jest przekazać namacalnie i praktycznie.

Wycena każdego Rytuału jest indywidualna i zależy od tego co wykaże wstępna Analiza – sytuacji.

pracowniadruida
Na Listi.pl od: 3 tygodnie
Użytkownik jest offline
Łagiewnicka 33/3, 41-902 Bytom
Zobacz wszystkie ogłoszenia
694 * * * * * * * * *
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy