Prywatne
3 tygodnie temu
17 Wyświetlenia

KEY TAX BIURO RACHUNKOWE WARSZAWA/USŁUGI KSIEGOWE MARKI

Usługi
Usługi finansowe
Księgowość
05-260 Marki, Polska
Opis działalności firmy Biuro Rachunkowe Key Tax Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Marki

Biuro rachunkowe Key Tax znajdziecie w podwarszawskich Markach. W ramach naszej działalności oferujemy usługi z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac. Zapoznajcie się z naszą ofertą

Produkty i usługi

Biuro Key Tax w Markach prowadzimy celem obsługi księgowej firm. Nasza oferta uwalnia przedsiębiorców od skomplikowanych i czasochłonnych obowiązków związanych z prowadzeniem ksiąg handlowych, rozliczeniami podatkowymi i zarządzaniem płynnością finansową. Dzięki temu mogą oni skupić się na strategicznych aspektach prowadzenia biznesu, rozwoju produktów i usług oraz budowaniu relacji z klientami.

Prowadzimy zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość. Obsługujemy firmy rozliczające się w formie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego. Sporządzamy też deklaracje podatkowe PIT, CIT, VAT i VAT-UE wraz z ich elektroniczną wysyłką, monitorujemy zobowiązania i należności, wyprowadzamy zaległości księgowe i podatkowe oraz prowadzimy ewidencję środków trwałych i wyposażenia.

Ważnym elementem naszej oferty jest obsługa kadrowo-płacowa. Obejmuje takie usługi, jak między innymi pełna obsługa w zakresie ZUS, sporządzanie listy płac pracowników i zleceniobiorców wraz z deklaracjami podatkowymi czy wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.

Ponadto pomagamy w rejestracji firmy, rozliczaniu delegacji i zaliczek czy sporządzaniu wniosków kredytowych.

KEY-TAX.PL
TEL. 606 144 696
EMAIL: KEYTAX24@GMAIL.COM
EDYTA POPIEL (KEY TAX Biuro Rachunkowe)
Na Listi.pl od: 3 tygodnie
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy