Prywatne
2 miesiące temu
45 Wyświetlenia

IRBOX – Producent personalizowanych opakowań i pudełek

Usługi
Współpraca biznesowa
Milanówek, Polska
Irbox Producent Opakowań, z siedzibą w Milanówku, specjalizuje się w produkcji personalizowanych opakowań na zamówienie, koncentrując się na jakości, designie i praktyczności. Oferujemy różnorodne rozwiązania, głównie skupiając się na personalizowanych pudełkach rigid box.
 
Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, oferując pudełka z wieczkiem, zamykane na magnesy, wysuwane, składane i inne. Dodatkowo w Irbox produkujemy kartony na wymiar, torby reklamowe z nadrukiem, materiały reklamowe, tworząc efektywne narzędzia promocji. Oferujemy także wypełnienia do pudełek, usługi pakowania, przepakowywania, oraz kompleksowe prace manualne.
 
Oferta Irbox skierowana jest do różnych branż, zwłaszcza reklamowej, spożywczej, odzieżowej, biżuteryjnej, medycznej, upominkowej i innych. Priorytetem firmy jest satysfakcja klienta, osiągana poprzez współpracę opartą na zrozumieniu potrzeb i oczekiwań, a także wysoką jakość produktów i nowoczesne metody produkcji.
 
🌟 Skontaktuj się z nami już dziś! 💼
 
🔴 Z radością i zaangażowaniem doradzamy i pomagamy naszym Klientom w zaprojektowaniu i stworzeniu naprawdę wyjątkowych, niepowtarzalnych opakowań i pudełek na zamówienie. 🤝
 
📌 Nie jesteś pewien, jakich pudełek potrzebujesz? Skontaktuj się z nami, a z chęcią wskażemy Ci właściwy kierunek.
 
Wyceny, porady, zamówienia:
☎️ 601 247 666
📧 irbox@producentopakowan.com
Katarzyna Byks
Na Listi.pl od: 2 miesiące
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy