Prywatne
3 tygodnie temu
15 Wyświetlenia

Czterokołowiec lekki, skuter elektryczny MICRO CAR BILI BIKE ECOMO 4

Motoryzacja
Motocykle i skutery
Skuter
33-100 Tarnów, Polska
32 999 zł

Status pojazdu

Nieuszkodzony

ECOMO 4 jest czterokołowym pojazdem elektrycznym z zabudowanym dachem. Znanym również pod nazwą microcar czy mini samochód elektryczny. Steruję się nim okrągłą kierownicą z dużego fotelu kierowcy, za nim znajduję się wygodna, szeroka kanapa dla pasażera. Dzięki dachowi oraz drzwiom, które posiada czterokołowiec, podróż odbywa się w komfortowych warunkach. Warunki atmosferyczne nie mają znaczenia. Podczas podróży nie doskwiera wiatr czy deszcz. Wentylacja i nagrzewnica zapewnią odpowiednią temperaturę wewnątrz. Dobrą widoczność zapewniają szyby, które są obecne na każdej stronie pojazdu. Wsiadanie do pojazdu ułatwia obrotowy fotel kierowcy.

Pojazd ten gwarantuje niezależność i samodzielność! Niezależnie od pogody, przemieszczanie wraz z pasażerem czy zakupami nie było wcześniej tak wygodne, proste i tanie!

Pojazd wymaga prawo jazdy kategorii AM lub wyższej (B,B1,B2,C…), gdyż jest klasyfikowany jako czterokołowiec lekki.
Idealna alternatywa dla zatłoczonego autobusu czy nawet małego auta!

Mini samochód elektryczny, w przeciwieństwie do standardowego skutera jest większy i również lepiej wyposażony. Jego konstrukcja sprawia, że bardzo blisko mu do standardowego auta. Większy rozmiar budzi szacunek na drodze i znacznie podnosi bezpieczeństwo. Trudno nie zauważyć takiego cudu na drodze. Czterokołowiec ma większe możliwości transportowe oraz bardziej zaawansowane wyposażenie, posiada rozbudowany system rozrywki wraz z kamerą cofania, dwie elektryczne szyby, centralny zamek, opcję uruchamiania przyciskiem oraz elektryczną nagrzewnicę, która zapewni ciepło podczas podróży w chłodne dni. Latem przydatne okażą się uchylana tylna szyby, a także szyberdach.

Za skuteczne hamowanie odpowiadają hydrauliczne hamulce tarczowe obecne z przodu i z tyłu pojazdu. Układ zawieszenia sprawnie wybiera nierówności na drodze, a skórzane wykończenie foteli i kanapy daję wrażenie luksusu.

MICRO CAR ECOMO 4 to modny, wygodny bezpieczny a zarazem energooszczędny i ekonomiczny pojazd elektryczny. Doskonały dzięki użytym w produkcji zaawansowanym technologiom oraz procesom kontroli jakości.

MICRO CAR BILI BIKE ECOMO 4 dostępny jest w sześciu kolorach: biały, czerwony, niebieski, szary oraz zielony i żółty.

Zapraszamy!

📞 Kontakt:
📧 gorlice@gard-house.pl
🌐 gard-house.pl
📱 Telefon: 512395660

Nie zapomnij śledzić naszej strony na Facebooku, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami i promocjami!
@ Gard-House Gorlice
Nie przegap okazji, zajrzyj do Gard House! 🌸🏡

Gard-House
Na Listi.pl od: 5 miesięcy
Użytkownik jest offline
Zobacz wszystkie ogłoszenia
Dodaj do ulubionych
Dodaj do porównania
Zgłoś nadużycie
© 2024 Listi.pl - Darmowe ogłoszenia i reklama dla Ciebie i Twojej firmy